Різаниною в Іжевську росіян відволікають від більш масштабнішої події — «часткової мобілізації»

-

Читайте также

У той час, як по всій росії прокотилася хвиля невдоволення частковою мобілізацією з підпалами військових комісаріатів, мітингами і навіть відстрілом військових комісарів, у середній школі №88 в Іжевську сталося масове вбивство. Колишній учень школи Артем Казанцев одягнув майку з червоною свастикою та розстріляв 13 людей.

І ось, з перших хвилин федеральні ЗМІ пишуть не про гарячих військкоматів і вбитого комісара, а про те, що неофашизм крокує росією і несе загрозу високодуховному суспільству. Неофашизм, спонсорований Заходом та Україною.

Збіг? Не думаю!

Протягом кількох років я регулярно публікував матеріали, присвячені тому, що в росії одна з найбільших мереж неонацистських угруповань порівняно з будь-якою європейською країною. І не просто мережа неонацюючих неформалів.

Так під Санкт-Петербургом довгі роки існував військовий табір «Партизан», в якому проходили навчання члени як російських, так і іноземних неонацистських та екстремістських рухів «Третий путь» та «Молодые националисти». А сам табір «Партизан» керується правоекстремістською організацією «Российское имперское движение».

Примітно, що серед «студентів», які проходять в даному таборі, яких навчають поводженню зі зброєю, вибухівкою, рукопашному бою, є також шведи і фіни, які так само примикають до російських незаконних збройних формувань, а саме місце знаходилося під куруванням… ФСБ!

Здавалося б, парадокс і дисонанс, росія, яка вважає себе спадкоємицею СРСР і цілком і повністю покладає на себе лаври перемоги над нацизмом, культивує у себе та експортує у світ ідеї нацизму.

Чи не парадокс. Росія, будучи неонацистською державою, звинувачувала в цьому Україну, під час свого повномасштабного вторгнення 2022-го, виправдовуючи тим самим гібридну окупацію півострова Крим та частини Донбасу 2014-го.

Важливо розуміти і те, що контролюючи практично всі неонацистські організації в росії, ФСБ може використовувати наявний у них ресурс, для відвернення уваги громадськості та створення фіктивних маркерів.

Яка ймовірність того, що Артем Казанцев перебував під повним психологічним контролем свого куратора, який зміг його переконати піти та влаштувати різанину у школі. Вчора, сьогодні, завтра – не важливо. Головне саме тоді, коли це необхідно для створення у суспільстві потрібного психологічного ефекту. У свою чергу, скільки відразу ж ця різанина вирішує задачі для російської пропаганди моментно?

Не здивуюся, якщо в історії з різаниною в Іжевську буде знайдено український, європейський та американський слід, а росіян закликатимуть об’єднатися перед «коричневою» загрозою. От тільки закликатимуть саме ті, хто цією загрозою для росіян є насамперед.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У Херсоні бракує продуктів та ліків, проте в місто вже заїжджають гумвантажі

В Херсоні зараз бракує води, ліків, продуктів харчування, проте гуманітарні вантажі вже заїжджають у місто. Про це в ефірі всеукраїнського...