РФ посилює психологічну обробку військ та населення окупованого Криму

-

Читайте также

З початку цього року почав своє функціонування територіальний центр психологічної роботи Регіонального центру психологічної роботи Південного військового округу ЗС РФ. Для пересічного українця ця новина зовсім і не цікава, проте вона, все ж таки, пригортає увагу. Адже, це свідчить про накопичення проблем з населенням в АР Крим та особовим складом військ, які там розгорнуті, пише у Facebook «Перший Волонтерський».

Проблеми з водою, екологією, перенаселенням (багато мешканців з віддалених районів РФ переїжджають на постійне проживання в Крим), засилля військами та технікою, утиски кримсько-татарського населення та інші ганебні фактори призводять до формування негативної громадської думки. Негативної для Кремля. Крім іншого, посилюється увага світової спільноти до порушень життєдіяльності мешканців окупованого півострова.

Це неодмінно відбивається на психологічному стані населення. Яке треба виправляти.

Саме для цього, в даному регіоні посилюється діяльність і психологічних служб. Першими відреагували військові та сформували територіальний центр психологічної роботи. Який буде опрацьовувати військових Російської Федерації та членів їх сімей. Охопити психологічним впливом планують і місцеве населення. Адже Кремль знає, що проблема з водою, наприклад, буде загострена влітку, коли спека та засуха знищить всі водні запаси. І до цього часу слід сформувати умови, які відволічуть увагу людей від неефективного управління.

Серед завдань даного центру психологічної роботи є психологічне супроводження діяльності військ в Криму, ведення психологічного та соціального моніторингу  (громадської думки та процесів в суспільстві), проведення професійно-психологічного відбору до лав ЗС РФ, психологічна допомога і реабілітація та інші заходи.

Особливістю є й те, що даний підрозділ безпосередньо підпорядковується директору департаменту психологічної роботи МО РФ (Москва). Тобто, моніторити соціально-політичну ситуацію в Криму, з огляду на його потенційну вибуховість, будуть прямо з Кремля. Або в інтересах Кремля.

Про діяльність регіональних центрів психологічної роботи говорили і на колегії Міністерства оборони РФ, під керівництвом Шойгу. Серед іншого, він підкреслив, що «в умовах безпрецедентного розширення сфери інформаційних загроз, все більшого значення набуває психологічна робота». А в ході проведення навчань «Кавказ-2020» вперше були застосовані новітні для РФ методи психологічної роботи.

Робимо висновок, що ситуація в АР Крим погіршується. І Москва змушена реагувати й соціально-економічні провали нівелювати інформаційною та психологічною роботою. Тобто приховувати та переформатувати громадську думку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Инфляция в Венесуэле составила почти 3 000%: подробности

За четыре месяца текущего года рост цен в Венесуэле превысил 240%. Об этом сообщила финансовая обсерватория страны, в состав...