Рашисти використовують дітей для збору інформації про ЗСУ

-

Читайте также

За інформацією, отриманою патріотично налаштованими жителями окупованих територій безпосередньо від російських офіцерів, ГРУ активно використовує на території України дітей та підлітків для збору даних та координатах об’єктів критичної інфраструктури, місцях дислокації військових, складах військової техніки та БК, блокпостах, маршрутах пересування військових та ін, пише Telegram-канал «Вольнодумец».

Російські військові хвалилися тим, що отримують координати і дані про дислокацію ЗСУ та блокпостах вздовж лінії фронту від їхніх джерел на підконтрольній Україні території, яким збирають ці дані діти та підлітки. Насамперед, таку інформацію збирають колишні бойовики «лднр», які виїхали в Україну ще у 2016-2018 рр. після служби у незаконних військових формуваннях. Під час звільнення зі служби ГРУ пропонувало їм «продовжити патріотичну роботу на користь молодої республіки» на території України. Хто погоджувався, їм відпрацьовували лінію поведінки, допомагали з документами і виїздом, постачали засобами зв’язку і грошима, вказували регіон, що їх цікавить, і говорили чекати на команду.

З жовтня 2021-го ця агентура була активно задіяна по всій Україні, інформація та координати яких допомогли росії на початковому етапі завдати значних втрат особовому складу та військової техніки ЗСУ. Але СБУ швидко почала обчислювати навідників і їм стало важко навіть наблизитися до блокпоста чи об’єктів, що цікавлять.

Тоді з ГРУ їм надійшла команда залучити дітей, на яких ніхто не звертає уваги. Зараз за гроші, шоколадки чи гаджети вони використовують дітей у прифронтовій зоні. Їхній розрахунок на те, що дітей важче запідозрити та зловити, вони фактично непідсудні. От і кажуть їм, «нічого вам не буде, ну може потиличник отримаєте, а я тобі за фотку гроші дам!». Наразі росіяни через заслану агентуру намагається через соцмережі «вербувати» підлітків, залучаючи до різних груп за інтересами. Усіх їх відрізняє певна заставка на телефоні або інший знак розпізнавання (свідомо не вказуємо).

Частину таких підлітків орки залишили на звільнених ЗСУ територіях. Дітей приваблювали можливістю потримати чи розібрати зброю, вистрілити, покататися на танку чи БМП, роздавали патрони, щоб похвалитися перед однолітками тощо. А потім просили дізнатися чи зробити фото розташування постів ЗСУ. Але багато в чому цим займалися і батьки. Коли таких дітей наші військові ловлять на фотографуванні об’єктів, вони все вивертаються і говорять одне й те саме — раніше відпрацьовану легенду (називати її не будемо).

Пікантність ситуації в тому, що це діти! Але ворог не гребує жодними методами. Іноді батьки навіть не знають, що їхні діти ворогам здають наші позиції. Тому будьте уважні та зверніть увагу, звідки у ваших дітей з’являються гроші, нові телефони тощо. Пам’ятайте, зараз війна. Ворог ще дуже сильний та підступний. Ми його ще не розбили, а лише почали звільняти міста та села. Безпека тилу ЗСУ – обов’язок кожного з нас. Будьте пильні заради нашої спільної перемоги!


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

На Миколаївщині побільшало «мисливців» за дронами, є результати

Влада Миколаївської області у співпраці з Повітряними силами Збройних Сил України створила мобільні групи добровольців з перехоплення іранських дронів....