«Радості мобілізації» в окупованому Криму

-

Читайте также

Четверо діб «мобілізації» в окупованому Криму показали загальну тактику цього злочинного процесу – охопити якнайбільше населення «за рознарядкою», аби взагалі зрозуміти, яка у «рекрутів» за фактом «військова спеціальність». Повідомляють, що навіть для невеликих сіл півострова «мінімальний поріг» для збирання «гарматного м’яса» зараз становить десять «повісток».

Про це пишуть на сайті АРК.

Пропаганда окупантів заявляє, що «одними з найбільш затребуваних військово-облікових спеціальностей з метою призову» в зону бойових дій «є механік-водій та снайпер». Також вказується, що у Севастополі «військовому комісаріату потрібні громадяни з такими спеціальностями як: стрілець (мотострілець), військова розвідка, інженерні війська, сапер, танкіст та фельдшер».

Наші джерела вказують, що при цьому у «військкоматів» окупантів виникає «проблема», що саме робити з «мобілізованими» за повістками офіцерами запасу і ці особи «підвисають» за місцем прибуття за «повісткою», тоді як решту оперативно переганяють на «пункти збору».

Злочинний «військовий комісар» окупованого Севастополя Сергій Чижов заявив, що «дуже жорсткі заходи» застосовуватимуться «щодо тих людей, які ухилятимуться від призову з мобілізації або симулюватимуть хворобу», а також до тих, «хто перешкоджатиме і заважатиме проведенню часткової мобілізації», тобто – до родичів «гарматного м’яса» та окремих правозахисників.

Водночас кримські юристи радять особам, які отримали «повістки» або мають «мобілізаційні приписи» окупантів, ні до яких «війсккоматів» не ходити, оскільки тоді можна відбутися штрафом; такі ж поради вони дають підприємцям, які можуть «забути» роздати повістки від окупантів співробітникам, або ж їх «втратити».

Повідомляється, що раніше злочинно «призвані» в армію агресора кримчани цієї осені «демобілізовані» не будуть, та що вони вирушать одразу в «мобілізацію»; також окупант природно не скасовує й «черговий» злочинний «військовий призов» цієї осені.

Також «мобілізовані», природно, не отримують жодних обіцяних злочинними гаутляйтерами Сергієм Аксьоновим та Михайлом Развожаєвим по 200 тисяч «підйомних рублів». При цьому сам «оклад» для «гарматного м’яса» складе в найкращому разі пару десятків тисяч рублів, і після того, як агресор очікувано злочинно заявить 30 вересня про анексію територій України в зоні бойових дій, його «солдати невдачі» припинять отримувати там по «53 долари на день за службу за межами росії».

Пропаганда та «влада» окупантів не можуть приховувати анархію та свавілля при «мобілізації» та «борються» з цим традиційним створенням фейкових «гарячих телефонних ліній» та «гарячих кнопок» на сайтах. Поціновувач такої «комунікації», фейковий «губернатор» Розвожаєв також «порадував» севастопольців заявою про те, що при «мобілізації» жодної медичної комісії не проводитимуть, бо «люди вже раніше служили».

Оскільки до цього «федеральна пропаганда» послідовно переконувала населення про протилежне, то характерне визнання Развожаєва стали «згладжувати» таким собі «компромісом», заявивши про те, що «медичний огляд перед відправкою» має на увазі «не поглиблений», а саме «візуальний» «медичний огляд».

Примітно, що такі «новації від військової медицини» шокували навіть записних колаборантів, які констатували, що таким чином агресор не лише забиватиме підрозділи свідомо не боєздатними людьми, а й занесе туди купу «цікавих» інфекційних захворювань, на тлі яких коронавірус буде «дитячою застудою».

Як повідомляла група «ІС», путін ввів нові покарання за ухилення від мобілізації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ назвала осіб, які потрапили у «церковний список» санкцій РНБО

СБУ опублікувала повний список осіб, які за її поданням  потрапили під санкції РНБО і були затверджені президентом Зеленським. Загалом...