Путін намагається підірвати Україну зсередини будь-яким способом, – генерал-майор ЗСУ

-

Читайте также

Президент Російської Федерації Володимир Путін хоче зсередини підірвати Україну використовуючи не тільки пряму силу, але й ЗМІ та релігію. Про заявив Герой України, генерал-майор ЗСУ, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук, інформує Прямий.

За його словами, війна, яку РФ веде проти України, «гібридна», адже очільник Кремля сам виходець з системи КДБ.

«Практично в них цей тоталітарний режим, плюс вони залучають не тільки пряму силу, а й м’яку силу — інформаційну, в тому числі релігію. Чому ми так за церкву українську, за Православну церкву України? Тому що він використовує ці слабкі місця», — сказав Гордійчук.

Ігор Гордійчук

Він зауважив, що для Путіна наркотики, бандити, гопники й всяка інша наволоч, а не тільки збройні сили, є складовою цієї гібридної війни.

«Він тут хоче зсередини підірвати Україну. І це вже зрозуміли в Офісі президента багато хто. Може, не всі, а більшість зрозуміли, в чому проблема. Він же не бачить Україну як незалежну. Це ідеологічна складова. Тут не питання Криму чи окупованих Донецька чи Луганська. Тут питання ідеології: що Україна його не цікавить ніяк, а тільки як васальна країна», — додав Гордійчук.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, для очільника Кремля Володимира Путіна Україна стала «ідеєю фікс», тому з агресором нема про що домовлятися. Про це розповів генерал-лейтенант, екс-голова Служби зовнішньої розвідки Віктор Гвоздь.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

​​Белорусский господин Никто

На внешнем периметре Путина в текущий момент более всего заботят отношения с соседними государствами. Именно данная проблематика была предметом...