Псевдореферендум у «днр»: окупанти чекають великих грошей попри масові втрати на війні

-

Читайте также

У «днр» відбувається передвиборна метушня — там всі сподіваються, що «днр» приєднають до росії і вони заживуть… Але думати про те, що 34% росіян живуть за межею бідності, 22 людини в росії володіють багатствами, рівними бюджету всієї росії, причому третина країни не має газу та ходить у туалети на вулиці — ніхто не хоче. Ну то їхні проблеми.

Про це пише Вольнодумець.

А в лавах бойовиків 1 АК все в передчутті великих зарплат, які їм пообіцяв в.путін: «у найкоротший термін визначити правовий статус добровольців, а також бійців підрозділів «лднр», він має бути таким самим, як і у кадрових військовослужбовців російської армії, включаючи матеріальне, медичне забезпечення, соціальні гарантії».

У дружин бойовиків та в них самих в очах одні цифри з нулями обіцяних зарплат, лише скільки з них встигнуть їх отримати ніхто не знає. Наприклад, так розпіарений російський 3 АК зайшов на південь України та до Донецької області і його вже майже немає. Залишки з 12 тисяч ЗСУ добивають під Вугледаром. Вони теж йшли на війну по високі зарплати? А так у «днр» все добре: води немає, мужиків немає, роботи немає, економіки немає, але багато обіцянок. Тому ідіоти готуються до псевдореферендуму з питанням: «Ви за входження днр до складу російської федерації на правах суб’єкта росії?»

Навіть у самих донеччан багато питань до списку документів, за якими можна голосувати: «…паспорт «днр», посвідчення особи офіцера, військовий квиток солдата та офіцера, адресна довідка, паспорт України з позначкою про реєстрацію за місцем проживання у «днр», а також інший документ, що засвідчує особу». Тобто будь-яка довідка ЖЕКу або куплена на ринку в Макіївці?

А саме голосування – взагалі рай для шахраїв: «чотири дні відводиться для голосування на прибудинкових територіях і лише один – на дільницях», – сказав «глава цвк». Таким чином, ніхто ніколи не побачить реальну явку! Та вона росіянам особливо не потрібна. Важлива картинка, яку готують російські пропагандисти для росТВ та міжнародних ЗМІ. Окупанти готують кілька показових виборчих дільниць, куди для масовості буде зібрано бюджетників. Так на телеекранах в росії і за кордоном з’являться відео з фейковою масовістю на референдумі в «днр». Все це вже було у 2014 році!

Але мало хто знає, що у Шахтарську на телестудії «Донфільм» готуються відеосюжети «про хід масового голосування на виборчих дільницях» десь у Харцизьку чи Торезі (перевірити там все одно ніхто не зможе). І інтерв’ю тих, хто проголосував, будуть дуже правильні, бо давати їх будуть професійні артисти з добре завченим текстом, написаним пропагандистами, з поставленою мовою, але з легким «донецьким робочим відтінком».

Шкода, що ніхто не розповість населенню окупованих територій, що у зв’язку з оголошеною путіним мобілізацією першими будуть покликані на війну мешканці Криму і ті, що 2014 року виїхали з «лднр» до росії. А на черзі, якраз після приєднання до росії, всі чоловіки окупованих росіянами територій після 24.02. Їх теж як гарматне м’ясо пошлють воювати за маячні ідеї путіна.

І хоча вибір у населення окупованих територій не великий, але вмазуватись у голосування на незаконному референдумі, щоб потім відповідати за це, не варто. Краще триматися подалі від будь-яких структур окупантів, оскільки незалежно від того, буде референдум чи ні, приєднають ці території до росії чи ні, ЗСУ незабаром прийдуть у ваші населені пункти. Це неминуче! Це наша земля, і на ній буде Україна!

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Турецький БПЛА Bayraktar AKINCI успішно випробував міні-бомбу із системами наведення GPS/INS. ВІДЕО

Ударний БПЛА Bayraktar AKINCI, який оснащений українськими двигунами АІ-450С, в ході чергових випробувань уперше використав міні-бомбу TOLUN із системами...