Поганий сигнал: що ховається за реорганізацією структури МЗС України

-

Читайте также

Реорганізація Міністерства зовнішніх справ України наводить на певні роздуми щодо загроз, під які може поставити себе наша країна. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook пише аналітик «Агентства міжнародних досліджень» Ігор Соловей.

«Напередодні нового року я публікував інтерв’ю з Держсекретарем МЗС, в якому йшлось про реорганізацію структури МЗС. На жаль, тоді не знав, що в новій структурі МЗС, яку затвердив Вадим Пристайко, не буде Департаменту протидії загрозам з боку РФ (ДЗРФ).

В результаті реорганізації буде створений відділ РФ — із завданнями звичайної територіалки, яка має займатись виключно аналізом зовнішньої та внутрішньої політики РФ.

Змінюється не тільки назва, а й функціонал нового відділу: Мінська група можливо увійде в один з новостворюваних генеральних директоратів. А ще три відділи у новостворюваній структурі не проглядаються. Фахівцям цих відділів обіцяють запропонувати рівнозначні посади в інших структурних підрозділах.

Виходить, що функціонал нової структури буде обрізаний. Не вдаючись у можливі внутрішні мотиви такої реорганізації, ліквідація Департаменту протидії загрозам з боку РФ в складі МЗС — це ПОГАНИЙ СИГНАЛ. Поганий як українському суспільству — у нас що, від Росії вже нема загроз?

Також це знизить рівень підтримки України західними партнерами — про цей крок Києва буде точно повідомлено в іноземні столиці-партнери. А там уже давно говорять, що якщо Україна не хоче захищати сама себе, то за нас вони цього теж робити не будуть», — зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що в МЗС України назвали причини проблем в роботі СММ ОБСЄ на Донбасі.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти продовжують порушувати режим припинення вогню

Збройні формування Російської Федерації й надалі ігнорують режим припинення вогню та обстрілюють позиції підрозділів Об'єднаних сил. Протягом минулої доби, 11...