Після закриття каналів Медведчука адепти Кремля заявили про утиски російської церкви в Україні

-

Читайте также

Феєричне завзяття проявляють адепти «русского міра» у перші дні з моменту запровадження санкцій проти телеканалів «112», «NewsOne» та «ZIK», які пов’язані з кумом глави Кремля Володимира Путіна Віктором Медведчуком та проросійським політиком Тарасом Козаком. Наразі практично всі ресурси та «агенти впливу» кинуті на формування образу «гоніння на свободу слова» в Україні, свавілля влади, «наступ фашизму» та інших наративів московської інформаційної кампанії. Про це пише ресурс Духовний фронт.

У суцільному потоці ненависті, образ, злоби та нетерпимості до дій і рішень української влади, російська пропагандистська машина змішала до купи «людей та коней». Тож не дивно, що прокремлівські діячі розпочали з «наступу на свободу слова», а завершили «гонінням на церкву».

Це, зокрема, добре проглядається у дописах, що публікуються у Telegram-каналі «православних блогерів» «Правблог». Його автори наважились заявити, що «очевидно, незаконні рішення про закриття трьох телеканалів підводить до думки, що таким же чином можуть бути закриті чи заборонені будь-які інституції чи організації. За підтримки націонал-радикалів та посольства США – можна придушити будь-яку незручну для влади структуру. В тому числі релігійну організацію».

«Хто дасть гарантію, що наступними після телеканалів не стануть релігійні організації, які будуть здаватись Офісу президента недостатньо лояльними чи ворожими? Або ж незручними в очах американської влади?», – пишуть на «Правблозі».

По-перше, варто зауважити, що рішення про закриття телеканалів є незаконними виключно з точки зору російського законодавства. З позиції українських та міжнародних нормативно-правових актів, до цього рішення претензій немає, про що свідчить підтримка дій офіційного Києва з боку передових демократій світу.

По-друге, будь-яка релігійна, і не тільки, організація дуже легко може гарантувати собі імунітет від так званого «свавілля» влади чи правоохоронних органів України.

Для цього потрібно зробити декілька простих кроків.

Крок перший – вивчити Конституцію України, Кримінальний кодекс України, Кодекс України про адміністративні правопорушення і забезпечити неухильне дотримання всіма членами такої (релігійної) організації вказаних нормативно-правових актів. Щоправда, для виконання цього кроку потрібно вільно володіти українською мовою, а це, принаймні, для авторів «Правблогу» може становити певні труднощі.

Крок другий – проголосити беззаперечну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, визнати Крим та ОРДЛО тимчасово окупованими Російською Федерацією територіями України.

Крок третій – згадати постулат «церква відділена від держави» і припинити навіть найменші спроби впливати на процес прийняття рішень органами державної влади чи місцевого самоврядування.

Як бачимо, запропонований план дій досить простий. При цьому, з упевненістю можемо гарантувати, що будь-хто з адептів «русского міра», який наважиться проти волі Кремля пройти вказані три кроки, особисто зможе пересвідчитись наскільки демократичним, прогресивним і лояльним є українське суспільство.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На саммите НАТО будут обсуждать перспективы вступления Украины в НАТО, — президент Польши

Через полтора месяца, 14 июня, состоится саммит Североатлантического альянса, на котором будут обсуждаться перспективы вступления Украины в НАТО. Об...