Після провалу Shahed-136 росіяни вирішили повернутися до застосування крилатих ракет

-

Читайте также

По Одесі було випущено дві ракети Х-59. Після кількох днів регулярного нальоту іранських Shahed-136 були застосовані ракети, виробництво яких у росії зараз поштучне, сумарною вартістю $500 тис. Обидві ракети було знищено ППО, що й не дивно. Але цікаво ось що…

Застосування Shahed-136 мало компенсувати дефіцитні та дорогі ракети, які не дають гарантій прориву ППО. І після кількох випадків такого застосування, з помітним зростанням коефіцієнта їх збиття, вирішили пальнути Х-59?

Я не буду зараз будувати теорії про те, що у росіян закінчилися Shahed-136, впевнений, що це не так, хоча їх кількість не нескінченна. А ось у тому, що окупанти розчарувалися в іранському wunderwaffe –  я більш ніж впевнений.

Вчора я писав про те, що характеристики даного БПЛА, які гуляли відкритими джерелами вже кілька років, не відповідають дійсності і значно перебільшені. З цього можна дійти невтішного висновку, що росіян тупо кинули.

Цікаво, на що саме виміняли росіяни дані БПЛА? На Су-35? Чи ЗРС С-400? Технології? Ну, якщо так, то ніякого кидалова не було, обмін був рівнозначний, шило на мило.

А наші ППО як завжди красені. У гранично стислий термін відпрацювати алгоритми знищення абсолютно незнайомого типу БПЛА і підвищити коефіцієнт їх знищення до максимального… Найкращі!

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко

Свежее

Без світла і води: рашисти не можуть забезпечити мешканців окупованих міст Луганщини

В деяких районах Рубіжного, Лисичанська та Сєвєродонецька росіяни похизувалися поверненням окремих комунальних послуг, однак у жодному із цих міст...