Окупанти перекидають в Україну зняті зі зберігання танки Т-72. ВІДЕО

-

Читайте также

Везуть для частково мобілізованих зняті зі зберігання танки Т-72. Привертає увагу те, що вони голі, тобто, без додаткового динамічного захисту. Не виключено, що до відправки до зони БД її встановлять, але насправді – ні.

Однак без відповіді залишаються ще 2 питання.

Перше — чи є на ці танки з мінімальною перспективою виживання екіпажі? Адже, як відомо, екіпаж у танку вирішує якщо не все, але багато і навіть більше. Голі танки? Професійні чмобіки танкісти? BBQ?

Друге питання — чи повністю було дотримано процедуру зняття з консервації для відновлення боєздатності танків? Адже зняття з консервації це не просто протер пил, завів машину і поїхав. Для танка це набагато триваліший процес, пов’язаний з витратою як часу, так і ресурсів по відновленню бойової машини. Якщо ж процес не був повністю дотриманий, то боєздатність такого танка дуже сумнівна.

Зрозуміло, це абсолютно не применшує небезпеку від цього натовпу брухту зі стовбурами та траками, але вкотре демонструє те, чим путін озброює свою «другу» армію світу на 8-й місяць війни проти України.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Втрати росії в Україні перевищують 100 тисяч військових — Пентагон

На війні в Україні вбито та поранено понад 100 тисяч російських військових. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників...