Навіщо бойовики розповсюдили фейк про «склад боєприпасів ГУР» на території «лнр» — ИС

-

Читайте также

Кризис в РФ: в Белгороде начались перебои с поставками топлива на АЗС

В городе Белгород в Российской Федерации начались перебои с поставками топлива на автозаправочные станции. Об этом со ссылкой на...

США запретили полеты авиакомпании Пакистана из-за фальшивых лицензий пилотов

Министерство транспорта США заявило, что отозвало разрешение на проведение международных чартерных рейсов авиакомпании «Пакистанские международные авиалинии» в Соединенные Штаты,...

Жители ОРДЛО закатили истерику сотрудникам ОБСЕ из-за беспредела боевиков. ВИДЕО, 18+

Вблизи от одного из блок-постов жители оккупированных территорий, которым боевики запретили проход на подконтрольную часть Украины, произошел инцидент, свидетелями...

Російські окупаційні війська продовжують інформаційні заходи з дискредитації об’єднаних сил та з метою зриву мирних ініціатив України.

11 грудня ц.р. т.зв. «мгб лнр» оприлюднило заяву про виявлення схрону з боєприпасами, який нібито заклали на окупованій території українські розвідники, поблизу району розведення сил біля н.п. Станиця Луганська.

Зазначено, що в схроні виявлено 144 протипіхотні міни, 128 – протитанкових, 14 уламково-фугасних мін 120 мм, 396 вистрілів для протитанкового гранатомету РПГ-7, одна ПТКР, 29000 патронів калібру 5,45 і 7, 62, 3000 патронів калібру 12,7 та 14,5. Їх начебто планували використати українські спецслужби для провокацій проти мирного населення. На підтвердження свого небаченого успіху «мгб» навіть розмістило відео, на якому демонструються відповідні знахідки.

Проаналізуємо наявні матеріали критично. Просто факти і логіка, жодних інтерпретацій.

По-перше. Кількість боєприпасів, які нібито протягнули українські розвідники через лінію зіткнення, більше того – через водну перешкоду. Загальна вага виявленого, судячи з номенклатури на відео – близько 6 тон. Один розвідник, окрім свого базового спорядження, може взяти додатково до 20 кг боєприпасів. Тобто, типова розвідувальна група мала б переміститися через лінію зіткнення та ряди противника близько 60-70 разів. Максимально завантаженою. Абсолютно непоміченою. В одне і те саме місце.

По-друге. Вигляд знайдених боєприпасів. Як видно на відео, вони всі у заводських упаковках. Розвідники ніколи не переносять так боєкомплекти, які плануються до схрону. Оптимізується кожен сантиметр простору, викидається будь-що, що може становити зайву вагу. Тут же ми бачимо все у великих штатних ящиках. Уявімо, що теоретично розвідники могли б приховано доставити кожен по пару ящиків патронів. А от як вони у цих здоровезних і важких ящиках донесли протитанкові міни? Чи міни калібру 120 мм? Щонайменше дві людини мають тягнути ящик. Нагадую – це ділянка поблизу лінії зіткнення, де всі підрозділи противника знаходяться у постійній готовності до можливої появи українських розвідувальних груп. Плюс необхідність форсування водної перешкоди і проходження інженерних загороджень на березі. Тобто, щоби здійснити достатню кількість вилазок в такому форматі потрібно мати або прохідний коридор у бойових порядках противника, або невидимий КАМАЗ.

 По-третє. Жорсткий контррозвідувальний режим на окупованих територіях, який забезпечує не тільки т.зв. «мгб», але безпосередньо кадрові офіцери  ФСБ РФ. Так на початку грудня ц.р. проведено чергову ротацію т.зв. тимчасової оперативної групи ФСБ РФ у Луганську. Їх основне завдання  – контррозвідувальне забезпечення підрозділів 2 АК РОВ.

Визначений район знаходження т.зв. схрону – це ділянка околиць Луганська (у якому знаходяться т.зв. органи управління «лнр»), поблизу лінії розмежування. Тобто, одна із зон найбільшої уваги спеціальних служб «лнр/РФ».

А місце схрону, як видно на відео – це, фактично, ціла кімната або гараж. В який мали регулярно приховано заходити українські розвідники, спорядженні до самих зубів боєприпасами та мінами. Ви вірите у те, що це могло лишитися непоміченим контррозвідкою, якими б висококласними фахівцями не були наші військові?

 Так що ж це за схрон тоді, якщо навіть за найоптимістичніших сценаріїв  українські розвідники навіть фізично не мали шансів його наповнити настільки?

З високою ймовірністю можна стверджувати, що зазначені боєприпаси приховувались командуванням окремих підрозділів 2 АК, зокрема 2 осмбр, з метою подальшої наживи на їх незаконному продажі.

Ми регулярно отримуємо дані про подібні факти правопорушень в підрозділах противника. Більше того – саме через ці порушення у листопаді ц.р. приїжджала інспекція з 8 армії Південного військового округу ЗС РФ, яка проводила огляд наявних засобів і озброєнь, переданих бойовикам по лінії міністерства оборони РФ. Інспектори були вкрай обурені масштабами розкрадань і з відповідними висновками повернулись до РФ.

У свою чергу т.зв. “мгб лнр”, разом з новоприбулими офіцерами ФСБ, напередодні Нового року вирішили отримати премії за виконання одразу кількох завдань:

  • прикриття недоліків своєї роботи, внаслідок якої стали можливими масові розкрадання боєприпасів та їх приховування неподалік Луганська;
  • демонстрація успішності своїх заходів з нібито боротьбою з українськими диверсантами, покращення показників виконання контр розвідувальних планів;
  • ну і найголовніше – дискредитація зусиль української сторони щодо припинення вогню, яка здійснюється в рамках інформаційної кампанії Росії щодо примушення України до врегулювання конфлікту виключно на російських умовах.

Секція «Дельта» групи «ІС»

загрузка...

Свежее

Жители ОРДЛО закатили истерику сотрудникам ОБСЕ из-за беспредела боевиков. ВИДЕО, 18+

Вблизи от одного из блок-постов жители оккупированных территорий, которым боевики запретили проход на подконтрольную часть Украины, произошел инцидент, свидетелями...

Ситуація в зоні ООС: окупанти 5 разів обстріляли ЗСУ, є поранений

В зоні проведення ООС на Донбасі порівняно з попередньою добою, кількість обстрілів російсько-окупаційними військами наших оборонних позицій зменшилася удвічі – до 7. Водночас, майже...

Сигнал «Газпрому: в ЕС назвали дату полного отказа от ископаемого топлива

Евросоюз предполагает полностью отказаться от ископаемых энергоносителей к 2050 г., и это нужно учитывать партнерам союза, заявили в объединении. В первую очередь это сигнал...