Найгірше місце на землі: як росія пішла в тотальний рознос

-

Читайте также

Жменька хворих на всю голову бузувірів, що складається з політичних недоносків з КГБ/ФСБ, нацменів, що зарвалися, сатанінствуючих попів, доконала російський народ. Пропагандистські Z-елементи, що витікали сморід невдоволення, на кшталт Гіркіна, нарешті, досягли свого: божевілля зведене в норму, росія пішла в тотальний рознос, пише Telegram-канал «Сито Сократа».

На дохлій кобилі фейкових «рефендумів» та запущеному процесі внутрішньої хаотизації сили темряви з партії війни рвуться до Кремля. Створюються ідеальні умови для трансферу та зносу путіна.

Одна за одною схлопуються всі несучі конструкції режиму. Зовсім зник з поля зору силовий гігант шойгу. А слідом за ним тоне у прокляттях «друга армія світу». Мережа рясніє відеороликами з п’яними російськими резервістами, які ніби їдуть не на війну, а на Вудсток. Оптимізму не надають історії з роздачею іржавих калашей або з мобілізацією інвалідів. Доля студентів приватних ВНЗ, яких позбавили відстрочок, хвилює молодь.

Завивання «яструба» з Держдуми Володіна про небезпеку формального ставлення до часткової мобілізації лише розпалюють пристрасті. На володінську гарячу лінію з мобілізації додзвонитися неможливо: там весь час грає музика! Позерство думського «новобранця» Мілонова взагалі як харакірі влади кремлівських убивць.

Схоже, що з аматорською армією Кремля буде покінчено швидко, адже професійні бійці шойгу вже вдобрили українські чорноземи, а поповнення погане трохи менше, ніж повністю. Втрати армії вище, ніж прибуток від неї.

ФСБ також зламалася, адже нездатна відслідковувати потік російських мужиків, що біжать за кордон. Втекли вже близько 300 тисяч, а в бігах ще кілька мільйонів. Чекісти праворуч і ліворуч завертають статевозрілих росіян на кордоні від Хабаровська до Калінінграда. Люди просто в сказі і скоро зметуть прикордонні КПП. Спроби перебити тему провалу черговим шутером від Луб’янки в Іжевську із 9 загиблими дітьми нікого не чіпляють.

Набирає популярності ідея могилізації могилізаторів. Підпали військкоматів – це добре, але надійніше, коли викорчовують очманілих чинуш. Самі військкоми стали об’єктом полювання. В Усть-Ілімську на концерт Кобзона відправили військкома. Тепер виродки у погонах – законна мета ліквідації народу. На черзі «патріоти» війни із зомбоящика, а також попи-провокатори.

Тріщить економіка. Підприємства колапсують без персоналу, якого відводять на забій. Мобілізація спровокувала банківську паніку: росіяни винесли з банків рекордний обсяг готівки з перших днів війни. Тільки за останню добу з рахунків та карток люди зняли 132,1 млрд. рублів! Окрімне пекло, всепожираюча геєна.

Починаються повстання у регіонах. Поки в центрі ведуть хороводи, на Північному Кавказі вже мітинги та блокування могилізації з автоматною стріляниною. Ось-ось може вибухнути Дагестан, який через путінську політику витрачання багатонаціоналів уже знекровлений. Чи то ще буде! Вимальовується картина, коли як жест доброї волі Москва піде з Кавказу.

Та й то питається, заради чого? Хіба варта того анексія частин Донбасу та двох інших областей України? Ніхто у світі не підтримає такої смертоносної авантюри. В ОДКБ уже всі відхрестилися від цього. Самі росіяни вважають клоунські фарси з «референдумами» поганою та згубною акцією.

Цілком туфтову витівку з «референдумами» оцінює і Лавров. Хоча на публіку він озвучує меседжі АП, у душі розуміє, в якому лайні країна. Нелегітимна анексія «Лаоської» та «Запорожної» республік — небачений удар по всій системі міжнародних відносин після 1945 року. За таке росію просто порвуть. Навіть окупований Лукашенко відхрещується від психічних рашистів. Білорусь у поточних умовах ослаблення Московії і хаосу, що там панує, готується не тільки закрити кордон, а й вийти зі складу «Союзної держави». Іншого шансу Бацька не матиме. Хто хоче бути частиною найгіршого місця на землі?


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Мікрорайон російського міста затопило фекаліями. ФОТО

Мікрорайон "Победа" у місті Чита в російській федерації затопило екскрементами. Місцеві мешканці скаржаться, що це триває вже другий день...