«Козаки-втікачі» та переформатування російської «спецоперації»

-

Читайте также

6 жовтня у соціальних мережах поширюють інформацію про «групу втікачів» із російського «козачого батальйону» «Дон», які нібито «залишили свій підрозділ» у Херсонській області. Оприлюднені дані нібито «втікачів козаків» верифікуються у відкритих джерелах, і окрім росіян там вказано на нібито кримчанина, «ветерана «Беркута» Андрія Балаликіна. Справді, людина з такими ж контактними даними є «сільським депутатом» від партії «Единая россия» у селі Чистопілля на Керченському півострові, пише сайт АРК.

Водночас у пропаганді окупантів «раптово» нарощується «гостра критика» міністра оборони та голови генерального штабу держави-агресора, основним публічним джерелом якої виступав рамзан кадиров.

Сьогодні ж оприлюднено відео сумнозвісного злочинного «віце-гаутляйтера» Херсонщини кирила стремоусова, який взагалі пропонував шойгу «застрелитися» та вказував на підтримку відповідної позиції з боку фейкового «голови Криму» сергія аксьонова.

Нагадаємо, що саме аксьонов виступив на підтримку попередньої злочинної «ідеї» кадирова, про «самомобілізацію», яку потім замінили Кремль на злочинну концепцію «часткової мобілізації».

Кремль неохоче йде на мобілізаційні заходи, оскільки не бажає надмірної влади для власних військових. Цим прагнули скористатися інші угруповання «еліти агресора», типу кадирова, на формування під прикриттям «самомобілізації» фактично «регіональних армій».

Тепер невдачі військ агресора на фронті і очевидний колапс «часткової мобілізації» надали «нових сил» конкуруючих угруповань Кремля, за якими нібито стоять віктор золотов та рамзан кадиров.

Повідомляють, що зараз лобіюється зміна формального тлумачення росією своєї агресії, вже не як злочинної «спеціальної операції», а як «контртерористичної операції», в якій ключові «повноваження» отримають саме Росгвардія золотова та парамілітарні структури кадирова.

Поширення зазначених вище тез типу «утікачів козаків у Криму» також може передувати запровадженню агресором «контртерористичної операції», у тому числі і в окупованому Криму.

У цих умовах конкуренти шойгу і герасимова у російській армії прагнуть отримати ключові посади у міністерстві оборони та генеральному штабі агресора. Цим можна пояснити «підігравання» кадирову, золотову та аксьонову не лише з боку їхніх «розмовляючих голів», а й тими «військовими кореспондентами» агресора та діячами типу стремоусова, які мають тісні зв’язки з російською військовою розвідкою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Активісти «Жовтої Стрічки» розклеїли листівки в окупованих Євпаторії та Севастополі

Крим — це Україна!  Активісти руху «Жовта Стрічка» не припиняють спротив російським загарбникам, діючи у різних містах України, наразі...