Кормушка не гумова: про загострення боротьби угруповань окупантів в Криму

-

Читайте также

Економічна суперкриза у державі-агресорі призвела до розгортання в Криму цікавої напівприхованої боротьби угрупувань, підпорядкованих різним центрам впливу РФ, пише у Facebook колишній постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін.

Борис Бабін

Наразі чергову інформкомпанію конкуренти почали проти Аксьонова-Гобліна [так званий «глава Криму» Сергій Аксьонов] через «севастопольські незалежні медіа», із неординарним формулюванням. Адже нібито Гоблін розкрадав, спільно з організаторами заходу, федеральні кошти, виділені на «Ялтинський міжнародний економічний форум».

Нагадаю, що «ЯМЕФ» є «улюбленою іграшкою» верховної влади РФ й справа наразі не у вкрадених коштах, а саме у посяганні Гобліна на «царську велич». Подивимось на цікавий двобій жабок та гадюк окупаційного кубла.

А те що «ЯМЕФ» має єдиним реальним наслідком збагачення вузького кола причетних організаторів, великою таємницею не було й раніше.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Груз 200»: на Донбассе погиб наемник из Таджикистана

Чуть более месяца назад, 6 апреля, на Донбассе был ликвидирован иностранный наемник из Таджикистана Абдукаххор Замонов. О гибели 41-летнего...