Конфронтація із Заходом це природний стан Москви – Chatham House

-

Читайте также

Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House (Велика Британія) зробив звіт, що містить декілька найпоширеніших міфів, які формують сучасне західне мислення щодо Росії. Про це пише сайт Служби зовнішньої розвідки України.

Кремль прагне підірвати західні інтереси за допомогою усталеного набору інструментів, таких, як втручання у вибори, цілеспрямовані вбивства, санкціоновані державою, а також інформаційна війна. Що найважливіше – нетрадиційні ворожі заходи та непрямі дії є не просто особливостями цього конфлікту, вони сприяють хибному сприйняттю відсутності конфлікту.

На переконання науковців всесвітньовідомого аналітичного центру в галузі міжнародних відносин, є мало перспектив для того, щоб Росія стала конструктивнішим партнером для Заходу в досяжному майбутньому. Натомість РФ прагне нав’язати іншим державам «тверде добросусідство», погоджуються вони на те чи ні. Росія хоче для себе привілеї «великої держави», обмеження суверенітету сусідніх країн та домовленість, що держави не повинні критикуватися, якщо вони ведуть свої внутрішні справи несумісно з цінностями демократії, прав людини та верховенства права.

Тому, на думку британських аналітиків, незалежно від того, хто врешті-решт стане наступником Путіна, політична культура Росії, безумовно, продовжуватиме перешкоджати розвитку конструктивніших відносин із Заходом, оскільки російські стратегічні цілі, цінності та розуміння міждержавних відносин безповоротно відрізняються від західних.

Серед інших міфів, які переосмислює Chatham House: міф про те, що Росії нібито було обіцяно нерозширення НАТО, про те, що українці, білоруси та росіяни – «один народ», і про те, що Крим завжди був російським.

Як повідомляла група ІС, Захід повинен підсилити санкцій тиск і дати зрозуміти Москві, що ціна за дестабілізацію в Україні та загрозу безпеці Європи буде неприйнятною для керівництва Кремля. Про це заявив аналітик Chatham House Джон Лаф.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Юлія Лапутіна: у кожній області будуть створені сучасні реабілітаційні центри для ветеранів. ВІДЕО

У 2023 році будуть створені сучасні регіональні центри медичного забезпечення та психологічної реабілітації для військовослужбовців та ветеранів війни - розповіла...