Гра в «державність»: путін знов обманув новоросів

-

Читайте также

Всім добре відомо, що вірити росії не можна. Це країна тотального обману, і цей обман триває. У «лднр» думали, що після 30.09 прокинутися в росії, але ранок виявився дощовим і тривожним у зв’язку з наступом ЗСУ на Лиман, а обіцяний росіянами рай не настав, пише Telegram-канал «Вольнодумец».

 Згідно з опублікованими в «днр» та росії проектами документами, «золоті гори» жителі окупованих територій зможуть побачити не раніше 2026 року. Самі знаєте, до цього часу і росії в її межах вже може і не бути. Але залишаються обдурені росією люди, яким хочеться вірити у «світле путінське майбутнє», якого не було і не буде.

Відповідно до ст. 6 та постановою № 36-П Конституційного суду росії, «встановлено перехідний період для інтеграції «днр» в економічну, фінансову, кредитну та правову системи росії, а також для врегулювання питань виконання військового обов’язку та несення військової служби на території республіки. Він триватиме до 1 січня 2026 року».

Тобто, «лднр» так і залишаться тими ж не визнаними територіями і з тими самими КПП на кордоні з росією. Рай відкладається на невизначений час.

Але найбільше зараз стурбовані так звані «глави лднр» Пушилін та Пасічник. Відповідно до оприлюднених документів, зокрема постанови № 36-П Конституційного суду рф, «протягом 10 днів з моменту прийняття республіки до складу росії путін призначить тимчасово виконуючого обов’язки «глави днр», який виконуватиме обов’язки до вступу на посаду обраного відповідно до російського законодавством глави». Це саме стосується і т.зв. «уряди днр». А так звана «народна рада» здійснюватиме свої повноваження до виборів, призначених на вересень 2023 року.

За словами оточення Пушиліна, «голова» не впевнений у тому, що залишиться ВРІО. Руки в нього тремтіли, коли підписував договір про приєднання до росії не від хвилювання, а від страху. Йому і Пасічнику сказали, що в росії всі призначення робить тільки президент і не факт, що їх залишать.

Пушилін і Пасічник одразу кинулися до кураторів, але ті розвели руками. Вже після прибуття в Донецьк Пушиліну повідомили, що керівництву Кремля довели інформацію, що змінювати «голову» на сьогоднішній день не доцільно, оскільки це викличе недовіру до росії всіх зрадників, які повірили в «русійський мір».

До того ж військова ситуація вельми неоднозначна і ставити росіянина Хоценка чи заступника голови Ростовської області, на яких робилася ставка, дуже ризиковано. Швидше за все, Пушилін і Пасічник залишаться, але до кінця ніхто не впевнений. Ось і тремтить Пушилін, збираючи накрадене і перевіряючи маршрут можливої ​​втечі.

А жителів «лднр» найбільше зараз обурює перспектива вже з січня 2023 бути покликаним до російської армії. Це ж стосується мешканців усіх окупованих територій. А як так? Повноправними громадянамирРосії деенерівці стануть тільки з 2026 року, а як воювати за росії так з січня 2023!?

 «Призов на військову службу громадян російської федерації, які проживають на території Донецької Народної Республіки, проводиться в порядку, встановленому федеральними законами, починаючи з 2023 року», — йдеться в пункті 3 статті 7 проекту федерального закону № 203816-8 «Про прийняття до росії днр та освіті у складі росії нового суб’єкта». Його Держдума планує розглянути 3 жовтня.

Але тут криється обман. На окупованих територіях зараз проводиться додаткова мобілізація 25 тис. резервістів і активно мобілізують як з паспортами росії, так і «громадян днр.»

До речі, вищевказаним законопроектом визначається, що «громадянство днр і лнр», яке і так було незаконним, «припиняється з дня прийняття суб’єктів у росії».

Крім того, всі нормативно-правові акти «ДНР», які суперечать Конституції рф, не застосовуватимуться після вступу республіки до складу росії. Тобто, все похерить, що незаконні утворення наприймали за 8 років.

Але головне питання – межі! У проекті закону зазначено, що «Межі «днр» визначаються межами її території на день утворення. Межі території «лнр» будуть визначатися межами території «республіки», що існували на день її утворення і день прийняття в рф. Межами Запорізької та Херсонської областей визначені кордони на день строврення та день прийняття до складу росії «. Крім того, зазначено, що «кордони зазначених регіонів, пов’язані з територією іноземної держави, є державними кордонами росії».

Швидше за все, законопроект буде прийнятий 3.10.2022 і тоді буде видно чітке трактування. А поки що «лднр» трактують усе по-своєму. Зокрема, т.зв. «голова нар ради днр» Володимир Бідьовка вже заявив, що «днр була проголошена 7 квітня 2014 року на території всієї колишньої Донецької області. Це закріплено в «конституції днр». Відповідно, на 30 вересня 2022 року, тобто на день возз’єднання регіону з росією, межі днр, як суб’єкта росії, збігаються з межами колишньої Донецької області на 2014 рік».

Звичайно все це брехня. 7 квітня у приміщенні Донецької облради група сепаратистів проголосила створення «днр», але більше ніде і в жодному місті області не було жодних голосувань. 11.05.2014 пройшов такий самий псевдореферендум, як і 23-27.09.2022 і не у всій області.

З великою натяжкою можна сказати, коли вперше було визначено «кордони лднр» це так звані «Мінські угоди -1» 9.09.2014 р. Але їх «лднр» одразу ж порушили. 15.02 т.зв. кордону було встановлено «Мінськими угодами -2». А у грудні 2020 року «лднр» самі вирішили, що «адміністративні кордони Донецької області є межами «лднр».

Ну а 24.02.2022 російська армія пішла нібито рятувати «лднр» від націоналістів, але «заблудила» під Києвом, Черніговом, Сумами, Харковом, Херсоном, Запоріжжям та ін. і стала навіть не фашистською, а перетворилася на армію терористів!

Слід пам’ятати, що прес-секретар путіна Пєсков сказав, що «лднр буде прийнято в межах 2014 року». Подивимося, що буде в документах, але нас це мало цікавити.

Слухаючи історичні вигадки свого президента, росіяни можуть приймати будь-які рішення, але остаточні кордони встановлять ЗСУ, яким до одного місця, як референдуми, так і рішення путіна.

Зараз окрім ВСУ своє вагоме слово скаже міжнародна коаліція, на очах якої путін руйнує всі мислимі та немислимі закони, принципи, межі, домовленості та загальнолюдські цінності. Питання стає не про Україну, а про подальший світоустрій та збереження цивілізації. Тому мишача метушня в Кремлі триватиме до появи кота, що прокинувся.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Голодні окупанти покидали зброю та пішли пішки до росії: перехоплення ГУР

Група російських окупантів здала свою зброю офіцерам і пішла пішки з України до росії. Про це йдеться у перехопленій...