Формула збитих льотчиків для Радбезу ООН

-

Читайте также

Проведення неформального засідання Ради Безпеки ООН «за формулою Appia» — чергова провокація РФ, що має на меті, з одного боку, маніпуляцію громадською думкою в російськомовному середовищі (передусім, в самій Росії, а також країнах, що охоплені російським пропагандистським мовленням) та за кордоном, з іншого — звичайну дипломатичну провокацію з метою дискредитації. Саме тому учасниками заходу заявлені британський фотограф та французька журналістка — Москва хоче продемонструвати показову всебічність аналізу та «нейтральність» оцінок, пише директор Центру міжнародної безпеки Валерій Кравченко для сайту Newssky.

Кремль активно вибудовує альтернативну реальність для України, повертаючи з історичного небуття державних злочинців Царьова та Олійника — колишніх нардепів-регіоналів (першого довгий час робили обличчям проекту «Новоросія» в 2014 р., другий все частіше відвідує російські пропагандистські канали прямо зараз), а також колишнього прем’єра Азарова. Розповідаючи «всю правду про Майдан та війну на Донбасі», вони демонізують не лише Україну та її владу, але й США, яку намагаються представити основним замовником подій 2014 р. Таким чином Кремль тактично готується до женевської зустрічі Байдена Путіна, водночас плануючи подальші провокації та ескалацію на українському напрямку.

Навряд чи зазначені «українські експерти» — справжня ставка Кремля, оскільки вони дискредитовані та мають різко негативне ставлення навіть на Сході та Півдні України — регіонах, на «проросійськість» яких робить наголос Москва. Єдине для чого їх можна використати зараз — псевдоісторичний дискурс, дипломатичні провокації, мета яких заздалегідь окреслена — нова холодна війна зі сферами впливу та «залізною завісою», з російського боку якої буде нова тюрма народів. Білорусь вже відіграна, тож ставка наразі в Москви одна — Україна.

До речі, це вже не перша спроба задіяти «формат Appia» зі сторони РФ — у грудні 2020-го  РФ намагалась таким чином легітимізувати власних проксі з «ДНР/ЛНР», запросивши їх у якості «експертів».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Антипутинская акция протеста в Женеве: участники устроили забавный перформанс. ФОТО

Накануне встречи Байдена и Путина, в Женеве прошел митинг с требование освободить политзаключенных в России. Участники устроили забавный перформанс,...