Чому нервує МЗС РФ: як правда Кремлю очі виїдає

-

Читайте также

Брехня для людини – це спроба приховати такі свої вчинки, що йдуть всупереч з загальнолюдськими нормами. Приховати те, що соромно показати людям. Той, хто бреше, завжди дуже боїться правди. І це аксіома. Коли бреше людина – це погано. Коли бреше влада великої країни – це страшно! Про це для Цензору пише аналітик, експерт з питань суспільної комунікації Юрій Федоренко, наголошуючи, що правда завжди коле очі, а путінському Кремлю наразі так прямо виїдає.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін не боїться опозиційного політика Олексія Навального. Брехня! Боїться настільки, що навіть не може вимовити публічно його ім’я та прізвище!

Офіційна точка зору на ситуацію з COVID-19, багато разів повторена Володимиром Путіним та розтиражована його кишеньковими агітаторами, залишається повною неадекватного самовдоволення. Повна брехня! Насправді ж, Росія була і залишається однією з найбільш постраждалих в світі країн, поступаючись за масштабами втрат від епідемії лише кільком латиноамериканським державам.

Росія самодостатня країна і їй ніхто не потрібен. Брехня! Посварившись з усім цивілізованим світом, отримавши санкції і залишившись практично наодинці зі своїми проблемами, Росія впевнено демонструє спад економічних показників та рівня життя власних громадян.

Брехливий Кремль дуже боїться правди та людей, які цю правду говорять. Боїться і бреше. А справжня правда в тому, що влада Кремля взагалі тримається лише на тотальній брехливій пропаганді, залякуванні і жорстких розправах з неугодними. Тими, хто ставить під сумнів брехню Кремля.

Холдинг ВДТРК чистить кадри від неблагонадійних. Для Кремля звична справа «затикати рота» ЗМІ, тим більше журналістам прокремлівських ЗМІ. А що робити чесним та порядним? І таких багато навіть у провладних структурах. Відразу кілька співробітників новинних телеканалів були звільнені за вираз опозиційних поглядів, в тому числі, і у власних соцмережах — за репости чужих повідомлень і коментарі до постів. Розмова з кожним працівником, що потрапив в «чорний список», починалася однаково: «Думаю, що Ви знаєте, чому ми Вас запросили». І люди звісно знають причину і свідомо йдуть на такі кроки.

На жаль, практику «затикання рота» Кремль застосовує не тільки у власній країні, а ще й намагається поширити на інші. Будь який голос, що критикує дії Кремля та викриває його брудні справи автоматично стає «голосом ворога Кремля».

Нещодавно, вже офіційно, до ворогів Кремля зачислили членів української громадської організації «Агентство розвитку демократії та інформаційних свобод». На брифінгу офіційного представника МЗС Росії М. Захаровой, у Москві 22 квітня 2021 року вона сказала наступне: «Увечері 20 квітня цього року українські екстремісти влаштували біля стін Посольства Росії в Києві чергову русофобську вилазку. На цей раз відзначилися активісти організації «Агентство розвитку демократії та інформаційних свобод». Її представники заблокували центральний вхід на територію дипмісії, розгорнули плакати з образами і за допомогою лазерної установки проектували на фасад будівлі написи з використанням нецензурної лексики. Демократія і свобода в прочитанні київського режиму».

Схоже на те, що «демократія і свобода в прочитанні київського режиму» суттєво відрізняється від демократії і свобод режиму путінського. І це безперечно так. Бо у путінського режиму від справжньої демократії зводить щелепи. А «свобода» — поняття зовсім не несумісне з Кремлем.

Зовсім незрозуміло, де Захарова побачила нецензурну лексику! Хоча, для цієї пані, схильної, на думку росіян, до зловживання алкоголем, нецензурна лексика повинна була б бути нормою життя.

На акції активісти тримали плакати із зображенням Путіна в ролі Гітлера і Кім Чен Ина, а також з написами «Північнокореїзація Росії», «Доктор зло існує», «Диктатор-шизофренік з комплексом Наполеона», «Послання Путіна — це локшина і потік дезінформації». А на стіну посольства учасники акції за допомогою лазерної установки спроектували карикатурний профіль Путіна і напис «Росія перетворилася в терористичну організацію». 

Тобто на акції не було ніякої нецензурщини. А була лише ПРАВДА… Саме та ПРАВДА, яку так боїться Кремль!


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Мобілізованих з Челябінська відправили на передову під страхом смерті. ВІДЕО

Мобілізовані з Челябінська, які перебували у Сватовому, скаржаться на холод, вогкість та відсутність командування. Вони стверджують, що їх відправили...