Чому мобілізація в рф провалилася з самого моменту оголошення

-

Читайте также

До питання мобілізації у рф.

Мобілізаційний запас зс рф — до 2098000 «підготовлений резерв» (умовно).
Чисельність зс рф у мирний час — 912 000 осіб.

Мобілізаційне напруження — до 65-70 000 осіб (заявлено; на практиці це ніхто не перевіряв), протягом одного циклу підготовки (для прикладу, США під час війни у Перський затоці призвало 106 000 резервістів загалом, системи мобілізацій у США та у рф за рівнем ефективності та якості навіть не співставні, 300 000, ага, вже боюся).

Останній призив на строкову військову службу у лави зс рф — 134 000 (заявлена потреба), поступило у лави зс реально — 91200 (недобор склав не менше, як третину — близько 43 000 осіб).

Наявність у структурі кожного регіонального військового командування (військовий округ) військових частин неповного штату (кадрована частина), на складах яких знаходиться на тривалому зберіганні бойова техніка, військове майно та озброєння:

— до 67% (в середньому) ОВТ вже розконсервовано, тобто вже використовується (мається на увазі БЗіРВТ та ЦЗМР).

— кадровані в\частини — майже тотально ліквідовані.

— лише поточна потреба вже розгорнутих формувань зс рф у доукоплектованні особовим складом сягнула середньої відмітки у 44% від штатної чисельності.

А тепер, давайте всі разом — МО-БІ-ЛІ-ЗА-ЦІ-Я!

Координатор группи ІС Костянтин Машовець


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Краще вмерти в Україні, ніж жити в рф: як російська влада мотивує громадян на війну. ВІДЕО

Якщо, скажімо, будь-який середньостатистичний росіянин, який загруз у боргах і не може їх сплатити, не кажучи про те, щоб...