Чого добивається росія проведенням псевдореферендумів

-

Читайте также

Призначені росією окупаційні чиновники Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей проводять псевдореферендуми щодо приєднання до рф. Але що це дасть самій росії?

На тлі нищівних поразок на фронті, приниження на міжнародному рівні, стрімкого падіння економіки від війни, світової санкційної політики та народного обурення всередині росії через оголошену мобілізацію — поставили під загрозу подальше існування путінського режиму, пише Telegram-канал «Вольнодумец».

З метою перекидання уваги росіян з негативних явищ на позитив та підняття довіри до путіна, Кремль вирішив терміново провести так звані референдуми в ОРДЛО та в окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей. При цьому кремлівське керівництво визнає своїми та приєднає до росії на папері навіть ті населені пункти, які перебувають під контролем ЗСУ.

Таким чином, військово-політичне керівництво росії планує використовувати сфальсифіковані результати фіктивних референдумів, щоб незаконно анексувати і оголосити неокуповані частини Донецької, Херсонської та Запорізької областей частиною рф, щоб підняти імідж путіна, показати населенню росії, що він залишається ефективним менеджером і завдання СВО вирішуються.

Все це за задумом російських стратегів має викликати у населення певну ейфорію і спонукати чоловіків добровільно йти на мобілізацію, щоб «захистити» території, які щойно приєднані до рф.

Крім того, після приєднання українських територій Кремль розраховує трактувати наступ ЗСУ з метою звільнення цих територій як посягання на цілісність росії, що дозволить йому використовувати регулярні війська, мобілізувати українських громадян із приєднаних територій та використовувати будь-яку зброю, зокрема ядерну.

Ймовірно, російське керівництво сподівається таким тиском на Україну та ядерним шантажем світових організацій стримати продовження контрнаступу ВСУ, щоб виграти час для підготовки російських резервістів, яких зараз мобілізують і намагатимуться заблокувати міжнародну військову допомогу Україні.

Шантаж росії щодо можливого використання ядерної зброї вже набрид світовій спільноті, і ця загроза суттєво уповільнює розвиток цивілізаційних процесів, що викликає занепокоєння всіх країн.

Якщо США, НАТО та більшість країн підтримують Україну та надають високоточну ракетну зброю для захисту повітряного простору України, яку можна використовувати для ураження цілей і в росії, це може свідчити про знайдений ними механізм нейтралізації можливого застосування рф ядерної зброї. Для цього є високотехнологічні засоби та питання лише у консолідованому політичному рішенні.

У разі, коли Україна отримає достатню кількість такої зброї та успішних дій ЗСУ на півдні країни, путінський режим припинить своє існування у короткий термін, не встигнувши навіть можливо підготувати мобілізованих резервістів.

Цей процес може значно прискоритися з урахуванням формування протестних настроїв усередині росії, викликаних путінською мобілізацією, яка вже призвела до запеклого опору в окремих національно-етнічних округах рф, де не хочуть, щоб їхні діти гинули за вигадані цілі путіна. Методи управління Радянського Союзу, які взяв на озброєння путін, невпинно ведуть його режим до краху, як і сталося з СРСР.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Іранські дрони для росії: ЗМІ повідомили, чим заплатила Москва

росія сплатила Ірану 140 млн. євро готівкою та передала низку захоплених в Україні зразків західної зброї в обмін на...