Битва за Сватове: чи спроможні окупаційні війська зупинити ЗСУ

-

Читайте также

Російське командування зганяє у Сватове все, що може їхати, стріляти та заряджати. Зараз у цій локації сконцентрована дуже пекуча суміш із представників Західного військового округу росії, Центрального ВО, представників 1 АК і 2 АК так званих «ЛНР» і «ДНР», представників ПВК «Вагнер», а також добровольчі батальйони «БАРС».

Зрозуміло, це все знаходиться не в самому містечку, а мазками розмазано у, скажімо так, по Сватівській локації. Угруповання дуже і дуже загрозливе і являє собою реальну силу, з далекосяжним потенціалом. Або …?

Я завжди говорю про російські окупаційні війська: кількість – це не означає якість. І ще я дуже часто Луганський плацдарм порівнюю з Харківським. Адже вони й справді як близнюки.

Подібна логістична артерія, яка опиняється під вогневим контролем ЗСУ, робить угруповання російських окупаційних військ безпорадним.

Концентрація потужної ударної групи в Ізюмі для наступу на Слов’янськ, а зараз, в районі Сватового. І який був ефект від цієї концентрації? Окупанти наступ на Слов’янськ розвинути не змогли, довелося лише тікати. Сватове здивує іншим результатом?

Але головне те, що, на відміну від Харківського сюрра, на Луганському плацдармі у росіян все набагато гірше. У них відсутня ефективна система управління передовими підрозділами. Хочу подивитися на оперативність та узгодженість підрозділів 6-ї та 20-ї ОВА в симбіозі з 2-ою ОВА.

Підірвано систему забезпечення. Відсутня можливість використовувати в цілодобовому режимі, навіть за вузьким напрямом тактики «вогневого валу», навіть в обороні, тобто 30-40 тисяч пострілів на добу. Задіяні військові підрозділи не повністю укомплектовані. Деякі давно вже потребують виведення з зони бойових дій для відновлення боєздатності.

Отже. Без єдиного ефективного управління військами, стабільного постачання, нових, повністю укомплектованих підрозділів, різношерста маса накопичується в районі Сватового для того… Для того, щоб найближчим часом скористатися трасою Н-26 і з успішно передислокуватися для перегрупування в район Старобільська.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

ЗСУ залишили без палива підрозділ окупантів на Луганщині. ВІДЕО

Збройні Сили України на Луганському напрямку відмінусували ще один склад окупантів з паливом. Відео чергової «бавовни» опублікував Telegram-канал «Інформаційний...