Архієпископ УПЦ МП різко висловився в адресу Дня пам’яті та примирення

-

Читайте также

Архієпископ УПЦ МП, намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря в Києві Іона (Черепанов) який вважається українофобом, відзначився скандальним постом на власній сторінці у Фейсбуці, різко висловившись в адресу Дня пам’яті та примирення, який відзначається в Україні 8 травня, пише ресурс Духовний фронт.

«Пам’яті і примирення. Так, ми пам’ятаємо, що 9 травня 1945 року був переможений нацизм – породження диявола. Примирення же з дияволом неможливе!» – лаконічно пише архієрей РПЦвУ.

Так хто ж просив владику примирятись з дияволом? Офіційно дата носить назву День пам’яті та примирення, однак, до прикладу, Вікіпедія подає більш ширшу назву, яка виглядає як: День пам’яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни.

Вочевидь, архієпископ Іона хотів показати, що примирення з сучасними Німеччиною, Італією, Румунією та іншими державами-учасницями Другої світової війни не є можливе, бо там «панує диявол».

Або ж він красномовно натякає, що лозунг «можем повторить» не є просто словами, а означають справу принципу, яка лежить в основі сучасного «русского міра».

Чи все ж таки, клірик просто патологічно ненавидить Україну та піддає критиці перехід держави на життя за календарем цивілізованого світу?

Для мислячих українців день 8 травня став усвідомленням катастрофи Другої світової війни, часом вшанування всіх жертв страшного кровопролиття і основним нагадуванням того, що війна не повинна повторитись більше ніколи, а європейські держави мусять покласти в основу своїх взаємовідносин мир та повагу.

На відміну, ідеологи «русского міра», вочевидь не поважають мир та взаємну повагу. Тим більше, запобігання новим воєнним конфліктам точно не є пріоритетом для всіх кремлівських підданих, не залежно від місця проживання та діяльності. Бо всезагальне примирення означало б для Росії втрату такого необхідного зовнішнього ворога, що поставило б під великий сумнів сам сенс існування великоросійської імперії на сучасній карті світу, наголошують у Духовному фронті.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Московський патріархат вже готується до «релігійної війни» в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Пандемия в Индии: какой вред наносят фейки о COVID-19 и вакцинах

Гигантский всплеск числа заражений коронавирусом в Индии стал питательной средой для теорий заговора и нелепых слухов в соцсетях. Фейковые...